O MNIE

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się kilka lat temu i zupełnie nie spodziewałam się, że poczuję potrzebę dzielenia się nią z innymi.

Sytuacja życiowa pchnęła mnie do poszukiwań narzędzi, które pozwoliły mi radzić sobie ze stresem, emocjami, odbudować poczucie własnej wartości oraz odszukać połączenie z moim wewnętrznym GPS-em – intuicją.

Takim narzędziem dla mnie stała się właśnie joga!

Moją misją jest zarazić Cię miłością do jogi. Sprawić byś lepiej poczuł/poczuła się we własnym ciele. Praktyka jogi to nie tylko asany (pozycje)to także oddech, medytacja, umiejętność wyciszania się
i wchodzenie w stan relaksu. To bycie tu i teraz, w sobie, ale także umiejętne obserwowanie tego co wewnątrz i na zewnątrz.

Posiadam uprawnienia instruktorskie z Hatha- Jogi, a obecnie wraz z moim partnerem i instruktorem jogi kontynuujemy naukę w szkole dla nauczycieli jogi w Krakowie u Agnieszki i Macieja Wielobób. Dodatkowo cały czas bierzemy udział w różnego rodzaju warsztatach i praktykujemy pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli.

Studio

W studio prowadzone są regularne zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Organizowane są różnego rodzaju warsztaty i wyjazdy weekendowe oraz wakacje z jogą. W praktyce stosujemy różne techniki i style jogi. Ważny jest dla nas oddech, medytacja oraz głęboki relaks podczas którego używane są również elementy muzykoterapii.

20201201_183914