O MNIE

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się kilka lat temu i zupełnie nie spodziewałam się, że poczuję potrzebę dzielenia się nią z innymi.

Sytuacja życiowa pchnęła mnie do poszukiwań narzędzi, które pozwoliły mi radzić sobie ze stresem, emocjami, odbudować poczucie własnej wartości oraz odszukać połączenie z moim wewnętrznym GPS-em – intuicją.

Takim narzędziem dla mnie stała się właśnie joga!

Moją misją jest zarazić Cię miłością do jogi. Sprawić byś lepiej poczuł/poczuła się we własnym ciele. Praktyka jogi to nie tylko asany (pozycje)to także oddech, medytacja, umiejętność wyciszania się
i wchodzenie w stan relaksu. To bycie tu i teraz, w sobie, ale także umiejętne obserwowanie tego co wewnątrz i na zewnątrz.

Posiadam uprawnienia instruktorskie z Hatha- Jogi, a obecnie wraz z moim partnerem i instruktorem jogi kontynuujemy naukę w szkole dla nauczycieli jogi w Krakowie u Agnieszki i Macieja Wielobób. Dodatkowo cały czas bierzemy udział w różnego rodzaju warsztatach i praktykujemy pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli.

Trochę o mnie

Jestem żywym srebrem, uwielbiam ruch i najlepiej czuję się w pozycjach odwróconych. Biegam na boso, zachęcając do tego całe moje otoczenie!

Uwielbiam zwierzęta i naturę! Jogę łączę ze wspinaczką, którą zaraził mnie mój parter i przyjaciel. Ukończyłam studia podyplomowe na GWSH na kierunku akademia praktyków jogi, posiadam uprawnienia instruktorskie, a obecnie w raz z moim partnerem i nauczycielem jogi, kontynuujemy naukę w szkole dla nauczycieli jogi w Krakowie u Agnieszki i Macieja Wielobób, którzy poszerzają naszą wiedzę i umiejętności w zakresie medytacji, pranajamy, jogi terapeutycznej, powięziowej, dla kobiet w ciąży itd. oczywiście w stylu Vinyasa Krama.

Cały czas praktykuję pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, biorę udział w warsztatach tematycznych oraz mnóstwo czytam. Praktykę układam samodzielnie, opierając się na sprawdzonych zasadach i własnym doświadczeniu. W praktykę wplatam elementy muzykoterapii czego koniecznie musisz spróbować!

Do zobaczenia na matach!

Studio

W studio prowadzone są regularne zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Organizowane są różnego rodzaju warsztaty i wyjazdy weekendowe oraz wakacje z jogą. W praktyce stosujemy różne techniki i style jogi. Ważny jest dla nas oddech, medytacja oraz głęboki relaks podczas którego używane są również elementy muzykoterapii.

Nova Yoga Zajęcia 1