Joga podróż do źródła

🧘🏼‍♂️🧘🏼‍♂️ Ze względu na duże zainteresowanie tymi warsztatami oraz pełną frekwencją na poprzednim spotkaniu, zapraszam na powtórkę. 🧘🏼‍♂️🧘🏼‍♂️
Cześć Kochani!
Mam ogromną radość i przyjemność zaprosić Was na nadchodzące warsztaty jogi, które będą dotyczyły mojej podróży z jogą w Rishikeshu – stolicy jogi! 🌄🌄
Dla tych, którzy jeszcze mnie nie znają, nazywam się Paweł jestem nauczycielem jogi w studiu Nova Yoga oraz certyfikowanym nauczycielem 200Hr Holistic Yoga Teacher Training.
Podczas tych warsztatów przeniesiemy się w rejony, gdzie joga narodziła się tysiące lat temu. Rozpoczniemy od Shatkarmy – praktyki oczyszczającej, aby przygotować nasze ciała i umysły do głębokich doświadczeń. Następnie zgłębimy się w praktykę Ashthangi, dzięki której odkryjemy nowe wymiary elastyczności i siły. Ale to nie koniec! Medytacja poprowadzi nas przez wewnętrzną podróż, pomagając znaleźć spokój i balans w zgiełku codziennego życia.
A co zakończy te niezapomniane warsztaty? Tradycyjny hinduski posiłek, który pozwoli nam delektować się smakami tego pięknego kraju.
Kiedy i gdzie?
Studio Nova Yoga
Niedziela 22.10.2023
Godzina 16:30 – 19:30
Koszt: 120 zł
(zapłata do dnia 15.10 gwarantuje uzyskanie pełnego wyposażenia do wykonywania ćwiczeń podczas warsztatów, w przypadku późniejszej zapłaty narzędzia będą czekały na Was w studio po terminie warsztatów)
Szczegóły:
Zapisy mailowo studio.novayoga@gmail.com lub telefonicznie: 600257181
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 50% kwoty lub całości na konto:
Alior Bank
Nova Yoga Anna Nowobilska
96 2490 0005 0000 4530 0008 7594
Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, nr tele, data wydarzenia
Namaste, Paweł 🙏🙏❤️❤️

Blog Category

TOP