Pasterka z Dźwiękiem Handpanów, Mis i Gongów

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie! Pasterka w studio połączona z premierą zatopienia się w dźwiękach nowego ogromnego Gongu!
Michał zagra nim dla Was po raz pierwszy!
Kameralne studio, zapach kadzideł, światło świec i kąpiel dźwiękach!
Podczas sesji usłysz takie instrumenty jak Gong, Misy Tybetańskie, Handpany, Hangdrumy, dzwoneczki Koshi oraz dźwięki natury nagrywane które zostały nagrane w lesie i nad morzem.
Większość tych instrumentów należy do grupy instrumentów terapeutycznych.
Dźwięk rozbudza Naszą wyobraźnię i budzi wspomnienia. Wywołuje emocje i doznania słuchowe, a bywa że i wizualne. Podczas koncertu możesz usłyszeć jak zmienia się pora roku, jak pada deszcz czy szumi morze. Sesja ma na celu wprowadzenie Cię do głębokiego relaksu, który działa kojąco na umysł i ciało.
Już od tysiącleci stosowano dźwięk jako jedną z metod uzdrawiania. Wedle filozofii ludzi wschodu człowiek powstał z dźwięku więc sam jest dźwiękiem.
Według Światowej Federacji muzykoterapii praca z muzyką jako formą terapii wpływa na lepszą komunikację zarówno werbalną jak i nie werbalną, wspomaga procesy uczenia się, wspomaga integrację intra i interpersonalną, działa głęboko odprężająco wprowadzając ciało i umysł do relaksu.
Przyjdź, spróbuj, poddaj się dźwiękom!
Po sesji zapraszamy na herbatę i drobny poczęstunek
Zabierz ze sobą poduszkę, matę i koc!
Gdzie:
Studio Nova Yoga
Cena – zapłać tyle ile uważasz za stosowne 😉😉 Koncert w stylu co łaska 😉😉
Bardzo prosimy o rezerwację, chętnych jest już dużo, a liczba miejsc ograniczona
Kontakt
Ania Nowobilska
tel: 600257181
email: studio.novayoga@gmail.com

Blog Category

TOP