Słońce, joga, relaks na greckiej wyspie KOS

Cześć💚💚☀️☀️
Po raz kolejny zapraszamy Cię na tygodniowy relaks z jogą w Grecji!🏝🏝
Tym razem spotykamy się na wyspie Kos, która wyglądem przypomina Rodos, a krajobraz urozmaicają palmy, długie piaszczyste plaże, natura i krystaliczna woda.🌊🌊
Kos to również urozmaicona architektura budynków w stylu greckim i tureckim.
🧘‍♀️🧘‍♀️Termin: 30.09.2023 – 07.10.2023
👉👉Cena:
•3750 zł do 21.04.2023 ( pod warunkiem wpłacenia całości kwoty)
•3850 zł do 31.05.2023
•3950 zł po 31.05.2023
🤗🤗Dla kogo?
Wyjazd jest dla wszystkich – zarówno dla tych, którzy praktykują regularnie jak i dla tych, którzy staną na macie po raz pierwszy.
➡️➡️Co Cię czeka?
Słońce, ciepłe morze, pyszne jedzenie oraz relaks.
😌😌7 dni pełne praktyki jogi, medytacji, pranajamy i technik oddechowych.
🌄🌄Poranne praktyki o wschodzie słońca połączone z dużą dawką wiedzy i warsztatów.
🌅🌅Popołudniowe zajęcia praktyczne przy zachodzie słońca.
🏝🏝Będzie też czas na relaks, rozmowy, taniec, odkrywanie siebie i zakątków wyspy.
Czas wolny spędzisz tutaj tak jak będziesz tego potrzebować, leżąc na plaży lub zwiedzając wyspę.
🙌🙌Szczegóły wyjazdu:
✅️✅️Co zawiera cena?
✈️✈️przelot na trasie Katowice – Kos – Katowice z 1 bagażem rejestrowanym o wadze 20 kg i z bagażem podręcznym o wadze 5 kg.
🚙🚙transfer do i z hotelu Thalasea BeachResort
Poniżej opis hotelu oraz dodatkowych atrakcji zawartych w cenie:
https://www.grecos.pl/…/grecja/hotel-thalasea-beach-resort
🏡🏡zakwaterowanie na 7 nocy w pokojach 2 lub 3-osobowych.
– możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym za dodatkową opłatą 1320 zł.
🧘‍♀️🧘‍♀️2 x dziennie zajęcia jogi (rano i wieczorem)
🧎‍♀️🧎‍♀️praktyki medytacyjne i oddechowe
🍒🍒wyżywienie typu all inclusive
👉👉opiekę rezydenta
👉👉TFP
👉👉TFG
👉👉ubezpieczenie w wariancie podstawowym (NNW)
📩📩Kontakt oraz rezerwacja:
•Ania Nowobilska tel 600 257 181
studio.novayoga@gmail.com
•Kasia Roik tel 666 601 426
kasia@kahunaconcept.com
➡️➡️Warunki rezerwacji:
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wysłanie maila ze zgłoszeniem oraz wpłata zaliczki w łącznej kwotach podanych poniżej.
W związku z tym, że wyjazd organizowany jest za pośrednictwem biura podróży „GRECOS HOLIDAY” Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul.
Grunwaldzkiej 76a, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS zaliczka rozbita jest na dwie kwoty:
•kwota za warsztaty 450 zł jeśli zapłacisz całość do 21.04.2023
•550 zł jeśli zapłacisz całość lub zaliczkę do 31.05.2023
•650 zł jeśli zapłacisz całość lub zaliczkę po 31.05.2023 (w formie bezzwrotnej zaliczki chyba, że skorzystasz z ubezpieczenia na wypadek rezygnacji),
•kwota 660 zł za przeloty, transfery, ubezpieczenia, noclegi, opieka rezydenta oraz wyżywienie (w formie bezzwrotnej zaliczki chyba, że skorzystasz z ubezpieczenia na wypadek rezygnacji)
Dane do przelewu oraz szczegółowe kwoty zostaną udostępnione po uprzednim zgłoszeniu mailowym Twojego uczestnictwa w wyjeździe.
Pozostałą kwotę za wyjazd należy wpłacić najpóźniej do dnia 10.08.2023
❌️❌️Czego nie zawiera cena?
– mat do jogi i innych pomocy typu klocki, paski i koce – należy zabrać ze sobą maty lub inne pomoce jeśli z nich korzystasz
– ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z wyjazdu – zwrot kosztów w przypadku rezygnacji ( szczegółowe informacje zawarte w OWU – wyślemy je do Ciebie na maila)
Kwota ubezpieczenia to 142 zł bez chorób przewlekłych lub 248 zł z chorobami przewlekłymi
– podatku turystycznego około 3 EUR/dobę za pokój. Kwotę tą należy przygotować w gotówce i opłacić samodzielnie przy zameldowaniu w hotelu
Uwaga!
Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany ubezpieczeniem na wypadek rezygnacji możliwość przystąpienia do ubezpieczenia jest tylko do dnia 21 kwietnia 2023
☀️☀️O Nas
💚💚Ania
Moją misją jest zarazić Cię miłością do jogi. Sprawić byś lepiej poczuł/poczuła się we własnym ciele. Praktyka jogi to nie tylko asany (pozycje) to także oddech, medytacja, umiejętność wyciszania się i wchodzenie w stan relaksu. To bycie tu i teraz, w sobie, ale także umiejętne obserwowanie tego co wewnątrz i na zewnątrz. Przygotowanie ciała, aby energia mogła przez nie spokojnie przepływać.
Jestem nauczycielami jogi, prowadzę własną szkołę w Tychach. Doświadczenie czerpie z różnych źródeł ( Vinyasa Krama, Ashtanga Vinyasa, Yin Yoga, Vinyasa, joga powięziowa, Aerial joga)
Uczę głównie w nurcie Vinyasa Krama, co oznacza stawianie mądrych kroków na ścieżce jogi
Prowadzę wyjazdy, warsztaty tematyczne oraz wydarzenia związane z jogą, ale także z rozwojem osobistym.
Ukończyłam 3 letni kurs nauczycielski jogi i medytacji u Macieja i Agnieszki Wielobób, posiadam uprawnienia instruktorskie Hatha Yogi oraz ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Akademia Praktyków Jogi na GWSH. Posiadam również kurs I stopnia z Aerial jogi.
Interesuje mnie holistyczne podejście do życia i ciała. Staram się aby moje nauczanie było różnorodne, poparte wiedzą oraz doświadczeniem. Zwracam uwagę na aspekty terapeutyczne jogi.
💙💙Kasia
Swoją jogową drogę rozpoczęłam 12 lat temu. Przeszłam przez różne
style jogi, dzięki czemu zyskałam różnorodne doświadczenie, które teraz przekładam na pracę z ludźmi. Jestem na ostatnim roku 3 letniego kursu nauczycielskiego u Macieja i Agnieszki Wielobobów w stylu vinyasa krama, z uprawnieniami do uczenia. W swojej pracy z uczniami stawiam na łagodność i przestrzeń. Z własnego doświadczenia wiem, że praktyka jogi to droga, indywidualna dla każdego. Jednocześnie wiem, jak ważne jest
trafić na dobrego i wspierającego nauczyciela. Fascynuje mnie połączenie ciało – umysł – oddech oraz to jak nasze emocje wpływają na nasze ciało. Wierzę w uzdrawiającą moc oddechu.
💫💫O jodze:
Czym jest Vinyasa Krama? To podejście w jodze, w którym asany (pozycje) wykonujemy w zgodzie z naszym oddechem i w jego rytmie. Nie wchodzimy na siłę do pozycji, dajemy ciału czas, aby poprzez oddech odpuściło napięcia i zrobiła się przestrzeń w ciele. Podstawą pracy jest wydłużony oddech, wygoda i stabilność. Asany ułożone są w odpowiednie sekwencje.

Blog Category

TOP