Wakacje z Jogą w Górach w Wyspowej Dolinie

 
**Wakacje z Jogą w Górach w Wyspowej Dolinie**
Zapraszamy na wyjątkowe wakacje z jogą w malowniczych górach, gdzie natura sprzyja wewnętrznemu wyciszeniu i regeneracji. Wydarzenie odbędzie się w terminie od 18 do 24 sierpnia w przepięknej Wyspowej Dolinie
**Cena**
– 2250 zł w przypadku wpłaty zaliczki do 10 lipca 2024
– 2350 zł po 10 lipca 2024
*Cena nie zawiera dojazdu, w cenie podana jest już kwota za nocleg i wyżywienie.
*Cena dla osób towarzyszących nie biorących udziału w zajęciach z jogi oraz dla dzieci do uzgodnienia
**Cena obejmuje**
– Warsztaty jogi dwa razy dziennie,
– Pranajamę,
– Oddech i medytacje,
– Pełne wyżywienie wegetariańskie lub wegańskie,
– Siedem dni i sześć nocy zakwaterowania w pokojach dwu- do czteroosobowych,
– Wyposażenie typu maty, kostki, paski do jogi.
**Opis Ośrodka**
Wyspowa Dolina to magiczne miejsce ukryte w sercu gór, gdzie natura otacza cię swym niezrównanym pięknem. Ośrodek Wyspowa Dolina to przestronny kompleks położony w sercu górskiej doliny, otoczony zielenią lasów i czystymi potokami. Posiada przestronne i dobrze wyposażone sale do jogi, tworząc idealne środowisko do praktyki. W ośrodku znajduje się również sauna oraz basen
**Opis Okolicy**
Wyspowa Dolina to nie tylko ośrodek, ale również urocza okolica pełna możliwości do aktywnego wypoczynku. Otaczające nas góry oferują liczne szlaki turystyczne, idealne do spacerów i trekkingu, które zapewnią niezapomniane widoki i kontakt z przyrodą. W okolicy znajdują się także malownicze jeziora i rzeki, gdzie można zrelaksować się podczas kąpieli lub podziwiać zachody słońca.
**O mnie**
Jestem nauczycielką jogi, od kilku lat prowadzę własną szkołę w Tychach. Doświadczenie czerpię z różnych źródeł ( Vinyasa Krama, Ashtanga Vinyasa, Yin Yoga, Vinyasa)
Uczę głównie w nurcie Viniasa Krama, co oznacza stawianie mądrych kroków na ścieżce jogi
Prowadzę wyjazdy oraz warsztaty tematyczne związane z jogą, ciałem i rozwojem osobistym.
Od najmłodszych lat wyrażam się poprzez ruch. Jako nastolatka oraz w okresie studiów uprawiała wyczynowo lekkoatletykę. Próbując różnych rzeczy w życiu ostatecznie powróciłam do ruchu i jako nauczyciel jogi spełniam się życiowo i zawodowo. Ukończyłam 3 letni kurs nauczycielski jogi i medytacji u Macieja i Agnieszki Wielobób, posiadam uprawnienia instruktorskie Hatha Yogi oraz ukończyła studia podyplomowe na kierunku Akademia Praktyków Jogi na GWSH. Ukończyłam również kurs nauczycielski II stopnia z Aerial jogi. Już lada moment ląduję w Indiach w stolicy jogi Rishikesh gdzie będę poszerzać jogowe horyzonty!
Interesuje mnie holistyczne podejście do życia i ciała. Staram się aby moje nauczanie było różnorodne, poparte wiedzą oraz doświadczeniem. Zwracam uwagę na aspekty terapeutyczne jogi.
**Szczegóły**
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 600 zł (cena za warsztat) pozostała kwota płatna gotówką najpóźniej w dniu przyjazdu w recepcji ośrodka.
*Szkoła nie jest organizatorem wyjazdów turystycznych w związku z czym nie może pośredniczyć w opłacie za nocleg oraz wyżywienie.
**Rezerwacja i informacja**
Anna Nowobilska 600 257 181
studio.novayoga@gmail.com
Rezerwacje proszę zgłaszać mailowo, po otrzymaniu maila odeślemy szczegółowy plan wyjazdu oraz dane do przelewu zaliczki/całości kwoty
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Blog Category

TOP