OFERTA NOVA YOGA

[recent_products per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”date” order=”DESC”]

W studio organizowane są przeróżne warsztaty tematyczne dotyczące jogi, a także zdrowia, rozwoju osobistego, kobiece i męskie kręgi, taniec i wiele innych.

Warsztaty odbywają się weekendowo, a informację o nich znajdziesz w zakładce kalendarz wydarzeń.

Organizuję wyjazdy weekendowe i wakacyjne z jogą, pranajamą, medytacją i muzykoterapią.

Zabiorę Cię do magicznych i wyjątkowych miejsc gdzie będziesz praktykować jogę, medytować, odpoczywać i zakosztujesz wspaniałej wegetariańskiej lub wegańskiej kuchni.

Wyjazdy znajdziesz w zakładce kalendarz wydarzeń.

Kameralne studio, zapach kadzideł, światło świec i kąpiel dźwiękach!

Podczas sesji usłysz takie instrumenty jak Gong, Misy Tybetańskie, Handpany, Hangdrumy, dzwoneczki Koshi oraz dźwięki natury nagrywane które zostały nagrane w lesie i nad morzem.

Większość tych instrumentów należy do grupy instrumentów terapeutycznych.

Dźwięk rozbudza Naszą wyobraźnię i budzi wspomnienia. Wywołuje emocje i doznania słuchowe, a bywa że i wizualne. Podczas koncertu możesz usłyszeć jak zmienia się pora roku, jak pada deszcz czy szumi morze. Sesja ma na celu wprowadzenie Cię do głębokiego relaksu, który działa kojąco na umysł i ciało.

Już od tysiącleci stosowano dźwięk jako jedną z metod uzdrawiania. Wedle filozofii ludzi wschodu człowiek powstał z dźwięku więc sam jest dźwiękiem.

Według Światowej Federacji muzykoterapii praca z muzyką jako formą terapii wpływa na lepszą komunikację zarówno werbalną jak i nie werbalną, wspomaga procesy uczenia się, wspomaga integrację intra i interpersonalną, działa głęboko odprężająco wprowadzając ciało i umysł do relaksu.

Informacje na temat koncertów znajdziesz w zakładce kalendarz wydarzeń.

Jeśli interesuje Cię zorganizowanie warsztatów w przestrzeni Nova Yoga zapraszam do kontaktu
mailowo lub telefonicznie.

TOP