Studio Nova Yoga

5

RODZAJÓW ZAJĘĆ

200+

GODZIN NA SALI

700+

GODZIN PRAKTYKI

150+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

bckg 3

Anna Nowobilska

Instruktor Jogi

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się kilka lat temu i zupełnie nie spodziewałam się, że poczuję potrzebę dzielenia się nią z innymi.

Sytuacja życiowa pchnęła mnie do poszukiwań narzędzi, które pozwoliły mi radzić sobie ze stresem, emocjami, odbudować poczucie własnej wartości oraz odszukać połączenie z moim wewnętrznym GPS-em – intuicją.

Takim narzędziem dla mnie stała się właśnie joga!

Moją misją jest zarazić Cię miłością do jogi. Sprawić byś lepiej poczuł/poczuła się we własnym ciele. Praktyka jogi to nie tylko asany (pozycje)to także oddech, medytacja, umiejętność wyciszania się
i wchodzenie w stan relaksu. To bycie tu i teraz, w sobie, ale także umiejętne obserwowanie tego co wewnątrz i na zewnątrz.

Ukończyłam 3 letni Kurs Nauczycielski Jogi i Medytacji u Macieja i Agnieszki Wielobób, posiadam uprawnienia instruktorskie Hatha Yogi oraz ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Akademia Praktyków Jogi na GWSH.

Doświadczenie czerpię z różnych źródeł ( Vinyasa Krama, Ashtanga Vinyasa, Yin Yoga, Vinyasa).

Uczę głównie w nurcie Viniasa Krama, co oznacza stawianie mądrych kroków na ścieżce jogi. Prowadzę wyjazdy, warsztaty tematyczne oraz organizuje sesje muzykoterapeutyczne. Interesuje mnie holistyczne podejście do życia i ciała. Staram się aby moje nauczanie było różnorodne, poparte wiedzą oraz doświadczeniem. Zwracam uwagę na aspekty terapeutyczne jogi.

Dostępne zajęcia

Joga dla początkujących

Idealne na start, aby poczuć korzyści jogi.

Poranki z jogą

Obudź swoją energię do działania!

Grupa ogólna

Nasza główna grupa spotkań.

Terapia jogą

Uwolnij swoje blokady ukryte w ciele.

Yoga kundalini

Joga świadomości, dzięki której nawiążesz głębszy kontakt ze sobą.

Studio

TOP